Αποθήκευση

Βίλα Προς Πώληση

Άγιος Ιωάννης Διακόφτης, Μύκονος, Κυκλάδες
8.638€ / τμ
3.300.000€
Ισόγειο
Χτίστηκε το 2003
Εμβαδόν 382τμ
10 Υπνοδωμάτια
0 Μπάνια

Περιγραφή

Παραλία Άγιος Ιωάννης: Πολυτελής μονοκατοικία 382τ.μ με ιδιωτική πισίνα, σε απόσταση μόλις 40 μέτρων από την παραλία του Αγίου Ιωάννη. 

Η βίλα κατασκευάστηκε το 2003 σε οικόπεδο 1400τ.μ, διαθέτει 10 υπνοδωμάτια, κουζίνα, σαλόνι. Στο εξωτερικό η πισίνα περιβάλλεται από πέργκολες ενώ το οικόπεδο είναι διάσπαρτο με διακοσμητικά φυτά και φοίνικες. Βρίσκεται σε πολύ καλή κατάσταση καθώς τα καλοκαίρια μισθώνεται σαν τουριστική έπαυλη.

Χάρη στην τοποθεσία και το μέγεθος της, αποτελεί εξαιρετική επιλογή τόσο για ιδιοκατοίκηση όσο και για εκμετάλλευση.

 

Κωδικός Ακινήτου: #5187

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

5187

Κατηγορία:

Βίλα

Τιμή:

3.300.000€

Εμβαδόν:

382τμ

Εμβαδό οικοπέδου:

1.400

Υπνοδωμάτια:

10

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Έτος Κατασκευής:

2003

Θάλασσα:

50 μέτρα

Πόλη:

4.0 χιλιόμετρα

Χωριό:

1.7 χιλιόμετρα

Αεροδρόμιο:

4.9 χιλιόμετρα