Αποθήκευση

Βίλα Προς Πώληση

Πανόραμα, Βούλα, Αθήνα - Νότια Προάστια
3.470€ / τμ
2.950.000€
Ισόγειο
Χτίστηκε το 1999
Εμβαδόν 850τμ
6 Υπνοδωμάτια
4 Μπάνια
2 θέσεις στάθμευσης

Περιγραφή

Βούλα, Πανόραμα: Πωλείται πολυτελής Βίλα 850τ.μ., 3 επιπέδων (ισόγειο, 1ος, 2ος) με πισίνα. Αποτελείται από 6 υπνοδωμάτια εκ των οποίων τα 2 είναι master, 1 σαλόνι, 1 τραπεζαρία, κουζίνα, γραφείο 2 αίθρια, Κήπο, αποθήκες, 4 μπάνια, 2 WC & ΒΒQ. Διαθέτει κουφώματα αλουμινίου, θωρακισμένη πόρτα, 2 θέσεις στάθμευσης, ενεργειακή κλάση B+, δάπεδα από μάρμαρο & ξύλο, τζάκι, συναγερμό, καλωδιακή τηλεόραση, ηλιακό θερμοσίφωνα, δορυφορική κεραία, ενδοδαπέδια θέρμανση, κλιματισμό. Είναι ιδανική για οικογένειες και επιτρέπονται τα κατοικίδια.

To ακίνητο έχει την ακόλουθη διαρρύθμιση χώρων

- 1ο επίπεδο - 2 υπνοδωμάτια & 1 μπάνιο

- 2ο επίπεδο - σαλόνι, τραπεζαρία, κουζίνα, 2 υπνοδωμάτια, αίθριο, 1 μπάνιο & 1 WC

- 3ο επίπεδο - 2 master υπνοδωμάτια, 1 γραφείο, βεστιάριο, αίθριο, jacuzzi & 1 WC.

 Κωδικός Ακινήτου: #6071

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

6071

Κατηγορία:

Βίλα

Τιμή:

2.950.000€

Εμβαδόν:

850τμ

Υπνοδωμάτια:

6

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

4

WC:

2

Έτος Κατασκευής:

1999